Strzy¿ów, Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Sprzedawca/Kasjer

Strzy¿ów

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Po¶rednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984), poszukuje dla swojej sieci sklepów ELE MELE, do¶wiadczonych kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA/KASJER

Miejsce pracy: STRZY¯ÓW
Region: podkarpackie
Nr oferty: 12/10/2015/PL

Zadania:
- sprzeda¿ artyku³ów dzieciêcych- zabawek,
- zaanga¿owanie w pomoc klientom przy wyborze artyku³ów.

Wymagania:
&#8226; minimum rok do¶wiadczenia w pracy na stanowisku SPRZEDAWCA/KASJER
(mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y artyku³ów dzieciêcych-zabawek)
&#8226; umiejêtno¶æ obs³ugi kasy fiskalnej oraz terminali p³atniczych,
&#8226; dyspozycyjno¶æ,
&#8226; do¶wiadczenie w zakresie merchandisingu,
&#8226; zaanga¿owanie w pomoc klientom przy wyborze artyku³ów,
&#8226; komunikatywno¶æ i ³atwo¶æ nawi±zywania kontaktów,
&#8226; zorientowanie na wysoki poziom obs³ugi klienta,
&#8226; umiejêtno¶æ dobrej organizacji pracy,
&#8226; wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
&#8226; pracê na okres ok. 1.5 miesi±ca,
&#8226; umowê o pracê (1750,00 brutto),
&#8226; zdobycie do¶wiadczenia na stanowisku SPRZEDAWCA/KASJER,
&#8226; pracê w mi³ym zespole i prê¿nie rozwijaj±cej siê firmie.
Praca od poniedzia³ku do soboty.

Uprzejmie informujemy, ¿e rozmowy rekrutacyjne odbêd± siê w Rzeszowie.

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie aplikacji CV na adres praca@grhpolska.com, zawieraj±cego zapis:

"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie przez Agencjê Po¶rednictwa Pracy Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. z siedzib± ul. Rejtana 27 G, 35-310 Rzeszów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w tym na przekazanie danych do Partnerów Globale Ressource Humaine Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustaw± z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" .

W temacie wiadomo¶ci prosimy wpisaæ numer referencyjny.
Informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Sroda, 14 Pazdziernik, 2015  11:51

Identyfikator: 564521

Wy¶wietleñ: 3083

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶