Strzyżów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Hali StrzyŻÓw

StrzyŻÓw

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Leader Service International S.A. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje kandydatów do:

Wykładanie towaru &#8211; czynności pomocnicze w marketach/ na magazynie
Miejsce: STRZYŻÓW
Nr ref: PH/ST/02
Zadania:

- wykładanie towaru na półkach,
- kontrolowanie przydzielonych regałów z towarem,
- sprawdzanie aktualności fiszek oraz terminów przydatności do spożycia produktów,
- czynności porządkowe.

Wymagania:

- Chęć i zaangażowanie
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
- mile widziane status ucznia/studenta,
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- elastyczne godziny,
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: joanna.stefanowicz@lsisa.pl/ z dopiskiem Nr ref: PH/ST/02

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S. A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Luty, 2013  10:04

Identyfikator: 439909

Wyświetleń: 4142